ביטוח רכב

ביטוח רכב

מזל טוב! רכשתם רכב חדש. עכשיו הגיע הרגע למצוא לו, וגם לכם, את הכיסוי הביטוחי המושלם עבורו. ביטוח רכב מכסה את כל הנזקים העלולים להגרם לרכב, לנוסעיו ולצד ג'. ישנו ביטוח החובה, בו אתם מחייבים על פי חוק אך קיימות גם הרחבות לפוליסה, שמטרתן כיסוי מקרים ביטוחיים שאינם כלולים בביטוח החובה. למשל ביטוח צד ג', שמטרתו כיסוי נזקים עלות נזקים ופיצוי לצד שלישי במקרה של תאונה.

עוד דוגמא היא הביטוח המקיף. פוליסה זו כוללת בתוכה את ביטוח החובה וההרחבה לצד ג', ומכסה למעשה את המבוטח מפני כל נזק אפשרי. במציאות התחבורתית של ישראל, ביטוח רכב הוא נושא רגיש במיוחד. ריבוי תאונות הדרכים, התשתיות הבעייתיות והגורם האנושי הם כשלעצמם סיבות מספקות לרכישת פוליסת ביטוח רכב ובמקביל רכישת ביטוח חיים עקב ריבוי התאונות בדרכים שגם קוטלות לצערינו חיים רבים.

אנו בנתיבי ביטוח מחזיקים בניסיון מקצועי רב ובידע המתאים כדי להתאים עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם, במחיר אטרקטיבי ועם שירות מקצועי ומהיר. פנו אלינו כבר היום ותקבלו הצעת מחיר לביטוח רכב בדרך המהירה והמקצועית ביותר.

אל תסתפקו בביטוח חובה לרכב שלכם! דאגו לכסות את עצמכם ולהבטיח לעצמכם פיצוי גם במקרה של גניבה או מקרים מצערים נוספים. פוליסת ביטוח רכב טובה ומקיפה תדאג לכסות אתכם מכל הכיוונים, לתת לכם רכב חלופי במקרה הצורך ולהעניק את הפיצוי בזמן קצר וללא עיכובים. צלצלו למשרדינו כבר עכשיו ובקשו פרטים על ביטוח רכב. אנו מבטיחים להעניק הצעה מקצועית ונוחה בזמן קצר.
 
חייגו עכשיו והזמינו עוד היום ביטוח רכב
052-7070101   08-9766464
08-976-64-64
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט