ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני נועד להבטיח לך רווחה כלכלית ותשלום נאות של קצבה חודשית לאחר גיל הפרישה, או חו"ח במקרה של אובדן כושר עבודה. בוודאי ידוע לך כי התשלום המתקבל מביטוח לאומי לאחר גיל הפרישה אינו גבוה, ולעיתים לא מספק. לצורך אנו מציעים ביטוח פנסיוני שיאפשר הכנסה גבוהה יותר. בעזרתו של ביטוח פנסיוני מתאים, מוצעת לך מעין תכנית חיסכון משופרת, שבעזרת הפקדה חודשית תניב לך תשלום עדיף בהגיע גיל הפרישה או מקרה ביטוחי אחר.

ישנם מסלולים רבים של חיסכון פנסיוני ומגוון לא מבוטל של ביטוחים פנסיונים, אך חשוב מאד להתאים לכל מבוטח את התכנית הטובה ביותר עבורו, בהתאם להכנסה החודשית ולתנאים אישיים נוספים. אנו בחברת נתיבי ביטוח ערוכים להעניק לך את הייעוץ וההתאמה האופטימלים, כך שתוכל לקבל את התמיכה הטובה ביותר והליווי המקצועי ביותר שיש. פנה אל צוות המומחים שלנו כבר עכשיו ואנו נפרוש בפניך את האפשרויות העומדות בפניך.

היום אתה עובד וההכנסה יציבה, אך מה יהיה בגיל הפרישה? כיצד תבטיח לעצמך את המשך ההכנסה והחוסן הכלכלי גם בגיל הפנסיה? ביטוח פנסיוני מציע לך חסכון חודשי נוח ורב מסלולי, כדי שבגיל הפרישה לא תוטרד מהעניין הכלכלי. מעבר חברתינו מציעה לך גם ביטוח סיעודי במקרה של צורך סיעודי.
 

צור קשר עם נתיבי ביטוח ואנו נשמח לספר לך על מסלולי הביטוח הפנסיוני שאנו מציעים ועל היתרונות שהם מעניקים לך

052-7070101   08-9766464
08-976-64-64
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט