ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

בעשורים האחרונים אנו עדים לעלייה משמעותית בתוחלת החיים בעולם המערבי. הגורמים לכך הם בעיקר מודעות בריאותית גבוהה והתפתחות מואצת של עולם הרפואה. עקב התפתחויות אלה נוצרים היום מצבים בהם יכול להיות חולה אך להאריך ימים עם המחלה. בחלק מהמקרים מדובר על נכות מינורית שאינה גורמת לשנות את אורח החיים בצורה משמעותית, אך בחלק מהמקרים מביאים המצבים הרפואיים הללו למוגבלות מסויימת שדורשת טיפול סיעודי. אותו טיפול סיעודי הוא יקר ועשוי להימשך לאורך זמן.

למקרים הללו בדיוק אנו מציעים פוליסת ביטוח סיעודי. ביטוח סיעודי נועד להבטיח למבוטח פיצוי חד פעמי גבוה או פיצוי בתשלומים במקרה של צורך סיעודי. בזכות כיסוי ביטוחי זה יכול המבוטח לקבל את הטיפול הטוב ביותר למצבו, לרכז את כוחו בשיקום ולחזור לאורח חיים שגרתי ובריא. מעבר לכך אנו מציעים גם ביטוח פנסיוני שנועד לספק לכם רווחה כלכלית גבוהה יותר.

ביטוח סיעודי לא נועד לגיל הזהב בלבד או לשכבות הבוגרות יותר באוכלוסיה, אלא עבור כולם. צלצלו אלינו היום ותקבלו פרטים על הביטוח הסיעודי ויתרונותיו. נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם גם בנושא חשיבותו של ביטוח חיים ולהבהיר את חשיבות הביטוח.

מצבים רפואיים הדורשים תמיכה סיעודית הם כבר מזמן לא עניין של זקנים או מבוגרים בלבד. במקרים של מחלה סיעודית או תאונה חו"ח, ביטוח סיעודי יאפשר לכם לקבל פיצוי כלכלי שיחליף את הכנסתכם וייתן לכן ראש שקט. כך תוכלו לממן את עלות הסיעוד, להתרכז בהחלמה ולחזור לחיים נורמלים.

פנו אלינו עוד היום והזמינו ביטוח סיעודי
052-7070101   08-9766464
08-976-64-64
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט