ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא – ראש שקט לרוכש ולמלווה

כל אדם בישראל אשר מתעתד לקנות דירה חדשה בעזרת לקיחת משכנתא בכל סדר גודל מגלה במהרה כי הבנקים השונים מחייבים אותו לרכוש גם ביטוח משכנתא.
ביטוח מסוג זה מחליף כיום את הערבים שהבנקים אילצו כל נוטל משכנתא להביא כתנאי לקבלת המשכנתא.
סוכנות נתיבי ביטוח של דן קולטון מציגה מגוון רחב של מוצרים, הן בתחום הפנסיה והם בתחום ביטוחי המבנים והדירות, ותתאים לכל אחד את הביטוח המתאים לצרכיו.

לשם מה צריך ביטוחי משכנתא?
בעבר אירע לא אחת שהלווה הפסיק לשלם את חובותיו והבנקים פנו לחותם הערבות ודרשו ממנו לפרוע את חובותיו בהתאם לערבות שחתם. גם במקרה שנוטל ההלוואה נפטר היה עלול חותם הערבות לשלם, כיון שהאופציה לפנות את משפחתו של הנפטר מהנכס כמעט ולא הייתה קיימת, בגלל חוקי הגנת הדייר.

הדירה כעירבון, ביטוח משכנתא כבטחונות לתשלומים
הרעיון שנהגה במקום החתמת הערבים היה פשוט - ביטוח משכנתא שיהיה בעצם גם ביטוח החיים של נוטל המשכנתא ושל בן / בת זוגו. כך מבטיח נותן ההלוואה שההחזרים ימשיכו לזרום כסדרם גם במקרה שנוטל המשכנתא מפסיק לייצר הכנסות, מאבד את כושר העבודה או, חלילה, הולך לעולמו. הביטוח כאמור כולל גם את ביטוח הדירה עצמה, למקרה שיקרו לה נזקים שיחייבו תיקונים מאסיביים. ביטוחי משכנתא כוללים ברוב המקרים גם סעיפים של אבדן כושר עבודה המפצים את הלקוח ומאפשרים לו להמשיך ולשלם את המשכנתא גם אם הוא סובל מנכות זמנית או מוחלטת.

מדוע לבחור דווקא בנו?
ביטוח משכנתא כאמור מקטין באופן משמעותי ואף מבטל את הצורך בהחתמת ערבים, שנתפס כיום, ובצדק, כאחד הדברים הקשים ביותר לביצוע. סוכנות הביטוח נתיבי ביטוח בניהולו של דן קולטון מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי ביטוח, הן ביטוחי חיים והן ביטוחי משכנתא שיעניקו לכם הרבה שקט נפשי ומוכנות לכל מצב העלול להיווצר. צרו קשר עוד היום ואחד מנציגנו יחזור אליכם במהרה.

08-976-64-64
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט