ביטוח חיים

ביטוח חיים

החיים הם הדבר היקר לנו ביותר ולכן יותר מראוי לבטחם ולרכוש ביטוח חיים. הפיצוי במקרה של ביטוח חיים לא נועד כדי לשפות את המבוטח עצמו, אלא בראש ובראשונה מטרתו היא הקלה על שארי הבשר והמשפחה. ביטוח חיים נועד לכסות מקרים של מוות ולהעניק ליורשים/ שותפים/ אנשי מפתח אחרים סכום חד פעמי כדי לממן הוצאות בעקבות המוות. חברת דן קולטון מציעה לכם בנוסף גם ביטוח סיעודי שיעזור לכם במקרה של מחלה.


פוליסת ביטוח חיים נועדה גם למקרים של אובדן כושר עבודה. הכוונה היא למצב של נכות או מוגבלות אחרת שנגרמה למבוטח ובעטיה אינו יכול לשוב למקום עבודתו. כאשר לאדם אובד מטה לחמו הוא לא נצרך לידי סיוע כספי אלא יכול להשען על הפיצוי הביטוחי ולהמשיך לקיים את חייו וחיי משפחתו. ברוב המקרים הפיצוי משולם עד לגיל הפרישה לפנסיה אך גובהו והיקפו משתנים בהתאם לתנאי הפנסיה.


הרחבה חיונית לפוליסת ביטוח חיים היא ביטוח למקרה תאונה. במקרים מצערים אלה ניתן לקבל סכום כפול ואף גבוה מכך, במקרה של מוות מתאונה. כיסוי זה כרוך בתוספת קטנה לעלות הפוליסה אך חשיבותו קריטית. בשל ריבוי התאונות בדרכים מומלץ לבדוק את האפשרות לבצע ביטוח רכב. ישנן פוליסות נוספות של ביטוח חיים שעוסקות במקרים של מחלות קשות, נכות מתאונה, הבטחת הכנסה חודשית ואשפוזים. תמיד מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח ולברר לגבי הכיסוי הביטוחי הנדרש לעומת הסיכונים הקיימים.

למידע נוסף חייגו עכשיו 
052-7070101   08-9766464

08-976-64-64
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט