ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

בריאות היא עניין יקר ורצוי לרכוש ביטוח בריאות. לא רק כי אנו חרדים לבריאותנו ולבריאות היקרים לנו, אלא מפני שבישראל של היום ישנם עדיין הליכים רפואיים יקרים שאינם בהישג ידו של כל אזרח. ביטוח בריאות ממלכתי מספק את סל שירותי הבריאות הבסיסיים ביותר ולא נותן מענה למצבים רפואיים אקוטיים יותר.

קופות החולים מעניקות ביטוח רפואי משלים, אבל גם הוא לא מכסה את כל המקרים. חולים רבים, בינם גם כאלה המכוסים בפוליסת ביטוח רפואי משלים, נקלעים למצב בו הם נופלים למשכב ואין בידם סיוע ביטוחי וכלכלי. למצבים הללו בדיוק נולד ביטוח בריאות.

פוליסת ביטוח בריאות שאנו בחברת דן קולטון נתיבי ביטוח מציעים נועדה לאפשר לכם כיסוי נרחב ומקסימלי במקרה של מחלה או מקרה מצער דומה. הפוליסה כוללת פרוצדורות רפואיות יקרות כמו ניתוחים פרטיים, השתלות, בדיקות מיוחדות, טיפולים בטכנולוגיה מתקדמת, הטסות, חוות דעת מקצועיות של מומחים ותרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל התרופות.

מלבד ביטוח בריאות שהוא הדרך שלכם להבטיח לכם ולמשפחתכם את הטיפול הטוב ביותר במקרים קריטיים בלי להזדקק לסיוע כלכלי מגורמים אחרים, חברתינו מציעה לכם מגוון רחב של ביטוחים שונים כולל ביטוח דירה. בעלות חודשים נמוכה מאד אתם יכולים להבטיח לעצמכם וליקיריכם את הטיפול הרפואי הטוב והמקצועי ביותר בשעת הצורך, בתקווה שלעולם לא תזדקקו לו.


בריאות זה הדבר היקר לנו מכל! צרו עימנו קשר והזמינו ביטוח בריאות
052-7070101   08-9766464

08-976-64-64
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט